KOUČINK

Osobní kouč, koučink Praha, koučování

 
Koučink (koučing) je rychlá a účinná metoda k dosažení cílů v našem životě či k odhalení toho, co bychom v životě chtěli dosáhnout. Je sestavena z konkrétních kroků, kterými vás provází váš kouč. Vaší zakázkou na koučink může být zjištění, jaká práce by vás bavila, jakého partnera byste chtěli mít, kde byste chtěli žít a další...jednoduše se soustředíme nikoli na problémy a na to, co v životě musíte, ale na to, co si přejete, co chcete a jak si to můžete splnit.
Narozdíl od psychoterapie se koučink nezabývá vaší minulostí, nepátrá po příčinách, ale hledá možnosti, jak objevit a podpořit vaše silné stránky. Osobní kouč dává nejdříve prostor Vašim představám o tom, jak by takový cíl mohl vypadat a pak docházíme ke konkrétním krokům, jak takového cíle nejsnadněji dosáhnout.
Není potřeba se obávat, že vás nic nenapadne, proto máte vedle sebe kouče, který vás vším bezpečně provede. Vaše nové myšlenky ohledně vaší kariéry či osobního života zůstanou v poradně bezpečně ukryty jako v trezoru, vše zůstává jen mezi námi. Výhodou koučinku je, že je klient více směřován ke konkrétním krokům k jeho cíly, aby nezůstal jen u vymyšleného návrhu, ale své cíle také ve svém životě realizoval.
 
Pokud byste se rádi pustili do práce na sobě metodou koučinku, jste vítáni. Obvyklý počet sezení je 5-15. Můžete se OBJEDNAT přes objednávkový formulář: www.seberozvijeni.cz/objednat-se/ .
 
Koučink provádíme v naší příjemné kanceláře v centru Prahy za příznivé ceny, které najdete v našem ceníku: www.seberozvijeni.cz/cenik/ .