Semináře, workshopy, akce

Semináře pořádáme při dostatečném počtu účastníků,  informace se dozvíte na telefonu 728 515 894, na emailu poradnasantea@seznam.cz nebo zde. Uzávěrka přihlášek vždy 7 dní před začátkem akce.

 

Nabídka seminářů a workshopů:

Rodič-dítě a jejich potřeby

Pohodový rodičovský workshop nejen o dětech. Děláte vše pro své dítě, nestíháte, zanedbáváte sebe sama a přesto žijete v nejistotě, jestli děláte dost? Přijďte na náš sebezkušenostní workshop, kde si uvědomíte své potřeby, a odpovíte si na otázku, jak být dobrým rodičem, ale nezbláznit se z toho. Můžete se těšit na příjemně strávený čas při zajímavých technikách, tipy pro Vaše rodičovství, trochu teorie, imaginaci a návody na rychlou relaxaci při stresu a náročných situacích. Dopřejte si čas pro sebe. Možnost hlídání Vašich dětí během workshopu.  Lektoři: Mgr. Martina Frintová (matka, terapeutka, lektorka, zakladatelka Poradny Santea) a Mgr. Michal Kniha (intervizor na dětské krizové lince důvěry, psychoterapeut, bývalý profesionální pěstoun).

  • Cena 1200Kč (pro klienty 1000Kč)

 

Dostatečně dobrý rodič

Dozvíte se, proč perfektní rodič neznamená být dokonalý rodič. Ukážeme Vám, jak je touha po dokonalosti ve výchově Vašich dětí zrádná. Koncept Dostatečně dobrého rodiče vychází z teorie GOOD ENOUGH MOTHER představenou britským psychoanalytikem Donaldem Winnicottem, který se podrobně zabýval interakcemi mezi matkou a dítětem. Tento workshop je pro všechny matky a stejně tak otce, kteří chtějí své děti správně vychovávat a zjišťují, jak být dobrými rodiči. Dopřejte si čas pro sebe. Možnost hlídání Vašich dětí během workshopu.  Lektoři: Mgr. Martina Frintová (matka, psychoterapeutka, lektorka, zakladatelka Poradny Santea) a Mgr. Michal Kniha (intervizor na dětské krizové lince důvěry, psychoterapeut, bývalý profesionální pěstoun).

  • Cena 1200Kč (pro klienty 1000Kč)

 

Léčivá síla imaginace

Technika imaginace má v každodenním životě mnoho využití. Je cenným nástrojem na cestě k sebepoznání, pomáhá nám při porozumění sobě sama, bezpečným způsobem proniká k skrytým zákoutím naší osobnosti a přináší nám informace o nás samotných. V imaginaci se můžeme zabývat minulostí, současnou situací a jejím pochopením, také nám může být užitečným pomocníkem v otázkách budoucnosti a v důležitých rozhodnutích. Tato technika se osvědčičuje jako harmonizující prostředek psychohygieny v náročných situacích a stresu. Pomáhá k uvolnění plnějšího prožívání. Podporuje též kreativitu, fantazii a celkovou tvořivost. Každý z nás má schopnost imaginovat, zkuste to i Vy. Na workshopu zažijete několik řízených imaginací, naučíte se, jak tento nástroj využívat sami doma a zjistíte, že imaginovat je jednoduché, poučné i zábavné.

  • Cena 1200Kč (pro klienty 1000Kč)

 

Jak poznat své cíle a odstranit překážky

Chcete ve svém životě změnu, ale stále se vám to nedaří? Dáváte si cíle, ale neplníte je? Seminář, který vás naučí, jak si nastavit motivující a současné reálné cíle a především, jak je začít konečně uskutečňovat. Každému účastníkovi se věnujeme individuálně, v případě zájmu podrobně rozebereme hlouběji vaší konkrétní situaci. S fungujícím návodem Jak dělat sám ve svém životě změny odchází domů každý z účastníků.

  • Cena 1200Kč (pro klienty 1000Kč)
 

Přihlásit se na workshopy a semináře můžete na telefonu 728 515 894, emailem poradnasantea@seznam.cz nebo zde.